21.5.2020 - aktualizované informácie – Sezóna 2020 nebude pokračovať podľa kalendára. Plánované preteky v Habovke a v Semerove sa nebudú konať v dohodnutých termínoch. Náhradné termíny sme zatiaľ neurčili, závisí to od situácie.

 

English below

 

Milí priatelia!

 

- vzhľadom k aktuálnej situácii Vám oznamujeme, že preteky MSR, v Brezne (25. – 26. 4. 2020) a vo Vyšnom Slavkove (16. – 17. 5. 2020) sa v daných termínoch neuskutočnia. Podľa toho, ako sa bude všetko vyvíjať sa uvidí, či ostanú zrušené, alebo sa podarí nájsť náhradné termíny a čo bude s ďalšími pretekmi
- dnes mala odštartovať registrácia na Eurotrial 2020, ktorý sa má konať u nás na Slovensku. Zatiaľ sme štart registrácie posunuli o mesiac neskôr (1.05.2020) a rieši sa, či sa vôbec tento rok Eurotrial uskutoční. Do dvoch týždňov by sme mali poznať odpoveď a o všetkom Vás budeme informovať.
Boli by sme veľmi radi, keby nám všetko vyšlo, ako plánujeme a mohli sme sa stretnúť či už na MSR alebo Eurotriale, avšak zdravie je na prvom mieste.

 

Držte sa, buďte zdraví a dúfam, že sa čoskoro všetci vidíme! 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

EN:


Dear friends!

 

The registration for Eurotrial 2020 should start today. For now, the start is moved to 1st of May 2020. Everything is in progress, but due to current situation, we have to make a decision about realization of Eurotrial 2020. So it means, that in cca two weeks we will let you know the final decision. It would be pleasure for us to welcome you all in our country, but health is the first priority.

 

Good luck and stay healthy!

Hope to see you soon!